Продукція > VISHAY DALE > CMF07270K00GKR6
CMF07270K00GKR6
CMF07270K00GKR6 Vishay Dale
cmfind.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 270K OHM 1/2W 2% AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±2%
Features: Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 270 kOhms
на замовлення 132 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 270K OHM 1/2W 2% AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±2%, Features: Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 270 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CMF07270K00GKR6 CMF07270K00GKR6 Виробник : Vishay / Dale cmfind.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 270Kohms 2% Non Standard
на замовлення 2548 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
CMF07270K00GKR6 CMF07270K00GKR6 Виробник : Vishay Dale cmfind.pdf Description: RES 270K OHM 1/2W 2% AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±2%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 270 kOhms