Продукція > VISHAY / DALE > CMF0747R000GKBF
CMF0747R000GKBF
CMF0747R000GKBF Vishay / Dale
cmfind.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 47ohms 2%
на замовлення 4211 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 47 OHM 1/2W 2% AXIAL, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±2%, Features: Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 47 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CMF0747R000GKBF CMF0747R000GKBF Виробник : Vishay Dale cmfind.pdf Description: RES 47 OHM 1/2W 2% AXIAL
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±2%
Features: Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 47 Ohms