CMI-9705-0380-SMT-TR
CMI-9705-0380-SMT-TR Same Sky (Formerly CUI Devices)
cmi-9705-0380-smt-tr.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: BUZZER MAGNETIC 3V 0.38X0.38 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.382" L x 0.382" W (9.70mm x 9.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.7kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 80dB @ 3V, 10cm
Current - Supply: 30mA
Input Type: DC
Voltage Range: 2 ~ 5V
Technology: Magnetic
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3 V
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SAME SKY - CMI-9705-0380-SMT-TR - Summer / elektromagnetischer Schallgeber, 80dB, 2V bis 5V, intern, LCP (Flüssigkristallpolymer), tariffCode: 85318070, Resonanzfrequenz: -, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Treiberschaltung: Intern, isCanonical: Y, Töne: -, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Leitergröße: -, euEccn: NLR, Betriebsspannungsbereich: 2VDC bis 5VDC, Wandlermontage: Oberflächenmontage, Kapazität: -, Produktpalette: -, productTraceability: No, Schalldruckpegel (SPL): 80dB, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Gehäusematerial: LCP (Flüssigkristallpolymer), SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CMI-9705-0380-SMT-TR CMI-9705-0380-SMT-TR Виробник : SAME SKY cmi97050380smttr.pdf Audio Buzzer Magnetic 2VDC 5VDC 30mA 3VDC 80dB 2400Hz to 3000Hz Surface Mount Solder Pad T/R
на замовлення 7500 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 740 шт:
Мінімальне замовлення: 102
на замовлення 740 шт:
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 628 шт:
Мінімальне замовлення: 90
CMI-9705-0380-SMT-TR CMI-9705-0380-SMT-TR Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) cmi-9705-0380-smt-tr.pdf Description: BUZZER MAGNETIC 3V 0.38X0.38 SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.7kHz
Current - Supply: 30mA
Input Type: DC
Voltage Range: 2 ~ 5V
Technology: Magnetic
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3 V
на замовлення 959 шт:
Мінімальне замовлення: 2
CMI-9705-0380-SMT-TR CMI-9705-0380-SMT-TR Виробник : Same Sky cmi_9705_0380_smt_tr.pdf Buzzers & Audio Indicators - Board Mount buzzer, 9.7 mm x 9.7 mm x 5 mm deep, M, 3 VDC, 80 dB, Surface Mount, Audio Indicator
на замовлення 114 шт:
Мінімальне замовлення: 3
CMI-9705-0380-SMT-TR CMI-9705-0380-SMT-TR Виробник : SAME SKY SSKY-S-A0025178994-1.pdf?hkey=8FF9937AB4D386CC6D0AAF3EE0D3F825 Description: SAME SKY - CMI-9705-0380-SMT-TR - Summer / elektromagnetischer Schallgeber, 80dB, 2V bis 5V, intern, LCP (Flüssigkristallpolymer)
tariffCode: 85318070
Resonanzfrequenz: -
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Treiberschaltung: Intern
isCanonical: Y
Töne: -
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Leitergröße: -
euEccn: NLR
Betriebsspannungsbereich: 2VDC bis 5VDC
Wandlermontage: Oberflächenmontage
Kapazität: -
Produktpalette: -
productTraceability: No
Schalldruckpegel (SPL): 80dB
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Gehäusematerial: LCP (Flüssigkristallpolymer)
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 581 шт:
Мінімальне замовлення: 5
CMI-9705-0380-SMT-TR Виробник : CUI Inc cmi-9705-0380-smt-tr.pdf П'єзозумер smd, F = 2,7 кГц, Розм = 9,7 x 9,7 мм, Iживл = 30 мА, Uживл, В = 3, Сила зв, дБ = 80, Тексп, °C = -40...+85,... Група товару: П'єзоелектрики Корпус: 9.7x9.7mm Од. вим: шт