CMS-15113-076L100-67
CMS-15113-076L100-67 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cms-15113-076x-67.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: SPEAKER 6OHM 700MW TOP PORT 92DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Frequency - Self Resonant: 600Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Impedance: 6 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 700 mW
Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 92.00
Efficiency - Testing: 700mW/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 6OHM 700MW TOP PORT 92DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Frequency - Self Resonant: 600Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Impedance: 6 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 700 mW, Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 92.00, Efficiency - Testing: 700mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CMS-15113-076L100-67 CMS-15113-076L100-67 Виробник : CUI Devices cms_15113_076x_67-1777250.pdf Speakers & Transducers 15x11x3mm .7W IP67 6ohm 600Hz WireLead
товару немає в наявності
CMS-15113-076L100-67 Виробник : Same Sky cms-15113-076x-67.pdf Category: Speakers
Description: Loudspeaker; miniature; 700mW; 6Ω; 15x11x3mm; 20kHz; mylar
Type of sound transducer: loudspeaker
Kind of loudspeaker: miniature
Material: mylar
Operating temperature: -20...70°C
Body dimensions: 15x11x3mm
Power: 0.7W
Maximum power: 1W
Impedance:
Sound level: 92dB
Resonant frequency: 480...720Hz
Sound frequency: 20kHz