Продукція > SAME SKY > CMS-15118C-SP
CMS-15118C-SP
CMS-15118C-SP Same Sky
cms-15118c-sp.pdf
Виробник: Same Sky
Speakers & Transducers 15x11mm rectangle 0.8W 8ohm 500Hz
на замовлення 84 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 88DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm), Shape: Rectangular, Type: Low Profile, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Spring Type, Frequency - Self Resonant: 500Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 800 mW, Frequency Range: 400 Hz ~ 10 kHz, Efficiency - dBA: 88.00, Efficiency - Testing: 800mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CMS-15118C-SP CMS-15118C-SP Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) cms-15118c-sp.pdf Description: SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 88DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Shape: Rectangular
Type: Low Profile
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Spring Type
Frequency - Self Resonant: 500Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 800 mW
Frequency Range: 400 Hz ~ 10 kHz
Efficiency - dBA: 88.00
Efficiency - Testing: 800mW/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 372 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CMS-15118C-SP CMS-15118C-SP Виробник : SAME SKY cms-15118c-sp.pdf Description: SAME SKY - CMS-15118C-SP - Lautsprecher, 8 Ohm, 91dB, 0.8W, 400Hz bis 10kHz, oval mit rechteckigem Rahmen
tariffCode: 85182900
Resonanzfrequenz: 850Hz
rohsCompliant: YES
Nominelle Nennleistung: 800mW
Frequenzbereich: 400Hz bis 10kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Treibertyp: -
isCanonical: Y
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Lautsprecherform: Oval mit rechteckigem Flansch
euEccn: NLR
Impedanz: 8ohm
Temperaturklasse: -
Produktpalette: -
productTraceability: No
Schalldruckpegel (SPL): 88dB
Produktabmessungen: 15mm x 11mm x 4.2mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 120 шт:
Мінімальне замовлення: 5
CMS-15118C-SP CMS-15118C-SP Виробник : CUI cms-15118c-sp-1310590.pdf Speakers & Transducers 15x11mm rectangle 0.8W 8ohm 500Hz