CMS-181345-18S-X8
CMS-181345-18S-X8 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cms-181345-18s-x8.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: SPEAKER, 18 X 13 MM, 4.5 MM DEEP
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK)
Material - Magnet: Nd-Fe-B-N38
Termination: Spring Type
Ingress Protection: IPX8
Frequency - Self Resonant: 950Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1.2 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 400 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 100.00
Efficiency - Testing: 100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 338 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SPEAKER, 18 X 13 MM, 4.5 MM DEEP, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK), Material - Magnet: Nd-Fe-B-N38, Termination: Spring Type, Ingress Protection: IPX8, Frequency - Self Resonant: 950Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1.2 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 400 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 100.00, Efficiency - Testing: 100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CMS-181345-18S-X8 CMS-181345-18S-X8 Виробник : Same Sky cms_181345_18s_x8.pdf Speakers & Transducers speaker 18 x 13 mm 4.5 mm deep peek Nd-Fe-B 1 W 8 ohm 950 Hz spring contacts
на замовлення 639 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CMS-181345-18S-X8 Виробник : Same Sky cms-181325-078x-67.pdf Category: Speakers
Description: Loudspeaker; miniature; 1W; 8Ω; 18x13x4.5mm; 20kHz; PEEK
Material: PEEK
Enclosure material: PPA
Resistance to: water
Operating temperature: -20...70°C
Body dimensions: 18x13x4.5mm
Power: 1W
Maximum power: 1.2W
Impedance:
Sound level: 100dB
Resonant frequency: 400...600Hz
Sound frequency: 20kHz