Продукція > CUI DEVICES > CMS-251452-28SP
CMS-251452-28SP
CMS-251452-28SP CUI Devices
cms_251452_28sp-3241043.pdf
Виробник: CUI Devices
Speakers & Transducers 28 x 28 mm, 10.8 mm deep, foam, Rare Earth, 2 W, 8 ohm, 270 Hz, solder tabs
на замовлення 992 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER, 28 X 28 MM, 10.8 MM DEE, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.102" L x 1.102" W (28.00mm x 28.00mm), Shape: Round, Square Frame, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Foam, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Tabs, Frequency - Self Resonant: 270Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm), Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 3 W, Power - Rated: 2 W, Frequency Range: 150 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 82.00, Efficiency - Testing: 1W/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CMS-251452-28SP CMS-251452-28SP Виробник : Same Sky cms_251452_28sp.pdf Speakers & Transducers 28 x 28 mm, 10.8 mm deep, foam, Rare Earth, 2 W, 8 ohm, 270 Hz, solder tabs
на замовлення 977 шт:
Кількість Ціна
CMS-251452-28SP CMS-251452-28SP Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) cms-251452-28sp.pdf Description: SPEAKER, 28 X 28 MM, 10.8 MM DEE
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.102" L x 1.102" W (28.00mm x 28.00mm)
Shape: Round, Square Frame
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Foam
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Tabs
Frequency - Self Resonant: 270Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm)
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 3 W
Power - Rated: 2 W
Frequency Range: 150 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 82.00
Efficiency - Testing: 1W/500mm