CMX1211Z321B-10
CMX1211Z321B-10 Laird-Signal Integrity Products
cmx1211z321b-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: CMC 320UH 28A 2LN SMD
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.240" L x 0.984" W (31.50mm x 25.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.748" (19.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 28A
DC Resistance (DCR) (Max): 2.5mOhm
Inductance @ Frequency: 320 µH @ 100 kHz
на замовлення 72 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - CMX1211Z321B-10 - Gleichtaktdrossel, stromkompensierte Drossel, 320µH, Baureihe CMX, 28A, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 28mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 320µH, Bauform - Gleichtaktfilter: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, DC-Nennstrom: 28A, Produktlänge: 31.5mm, euEccn: NLR, Impedanz: -, Produktpalette: CMX1211 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 19mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 420 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 856 шт:
CMX1211Z321B-10 CMX1211Z321B-10 Виробник : LAIRD 1858545.pdf Description: LAIRD - CMX1211Z321B-10 - Gleichtaktdrossel, stromkompensierte Drossel, 320µH, Baureihe CMX, 28A
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 28mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 320µH
Bauform - Gleichtaktfilter: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 28A
Produktlänge: 31.5mm
euEccn: NLR
Impedanz: -
Produktpalette: CMX1211 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 19mm