CN4024M00012T1521015
CN4024M00012T1521015 Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
JWT2016XTAL%20Spec.pdf
Виробник: Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
Description: 2016 XTAL 24M 12PF 10 20 -40/85
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 24 MHz
на замовлення 2964 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2016 XTAL 24M 12PF 10 20 -40/85, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 24 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CN4024M00012T1521015 CN4024M00012T1521015 Виробник : Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd. JWT2016XTAL%20Spec.pdf Description: 2016 XTAL 24M 12PF 10 20 -40/85
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 24 MHz