Продукція > TDK > CNA6P1C0G3A153G250AE
CNA6P1C0G3A153G250AE
CNA6P1C0G3A153G250AE TDK
mlcc_automotive_soft_cna_en.pdf
Виробник: TDK
Description: AUTO GRADE LOW RESISTANCE SOFT T
Tolerance: ±2%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.114" (2.90mm)
Capacitance: 0.015 µF
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUTO GRADE LOW RESISTANCE SOFT T, Tolerance: ±2%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.114" (2.90mm), Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.015 µF