CO-058BNCX200-050
CO-058BNCX200-050 Amphenol Cables on Demand
CO-058BNCX200.pdf
Виробник: Amphenol Cables on Demand
RF Cable Assemblies CA BNC M/BNC M RG58C/U 50'
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL CABLES ON DEMAND - CO-058BNCX200-050 - RF CABLE ASSEMBLY, BNC STR PLUG, 50, tariffCode: 85442000, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Kabellänge - Imperial: 50ft, Mantelfarbe: Black, euEccn: NLR, Steckverbinder auf Steckverbinder: BNC Plug to BNC Plug, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Kabellänge - Metrisch: 15.24m, Impedanz: 50ohm, Koaxialkabel: RG58C, usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Shielded
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 600.0" (15.2m) 50.0'
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: RG-58
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: BNC Plug
Frequency - Max: 4 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
на замовлення 127 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
tariffCode: 85442000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Kabellänge - Imperial: 50ft
Mantelfarbe: Black
euEccn: NLR
Steckverbinder auf Steckverbinder: BNC Plug to BNC Plug
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Kabellänge - Metrisch: 15.24m
Impedanz: 50ohm