Продукція > RALTRON ELECTRONICS > CO2016-32.000-3.3-50-EXT-TR
CO2016-32.000-3.3-50-EXT-TR
CO2016-32.000-3.3-50-EXT-TR Raltron Electronics
CO2016-32.000-3.3-50-EXT-TR.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 3.5mA
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Frequency: 32 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 3.5mA, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Frequency: 32 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CO2016-32.000-3.3-50-EXT-TR CO2016-32.000-3.3-50-EXT-TR Виробник : Raltron Electronics CO2016-32.000-3.3-50-EXT-TR.pdf Description: XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 3.5mA
Frequency: 32 MHz