Продукція > FERROCORE > COIL0406-0.0033
COIL0406-0.0033
COIL0406-0.0033 FERROCORE
COIL0406-0.0033.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 3.3uH; Ioper: 2.4A; R: 70.66mΩ; ±20%; Ø5.5x7.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 3.3µH
Operating current: 2.4A
Resistance: 70.66mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø5.5x7.5mm
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 2mm
Diameter: 5.5mm
Height: 7.5mm
Saturation current: 2.6A
Leads: 2pin
на замовлення 3890 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 3.3uH; Ioper: 2.4A; R: 70.66mΩ; ±20%; Ø5.5x7.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 3.3µH, Operating current: 2.4A, Resistance: 70.66mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø5.5x7.5mm, Spatial orientation: vertical, Terminal pitch: 2mm, Diameter: 5.5mm, Height: 7.5mm, Saturation current: 2.6A, Leads: 2pin.