Продукція > FERROCORE > COIL0406-0.022
COIL0406-0.022
COIL0406-0.022 FERROCORE
COIL0406-0.022.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 22uH; Ioper: 1A; R: 180mΩ; ±10%; Ø5.5x7.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 22µH
Resistance: 0.18Ω
Tolerance: ±10%
Diameter: 5.5mm
Body dimensions: Ø5.5x7.5mm
Height: 7.5mm
Operating current: 1A
Saturation current: 1.1A
Leads: 2pin
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 2mm
на замовлення 2760 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 22uH; Ioper: 1A; R: 180mΩ; ±10%; Ø5.5x7.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 22µH, Resistance: 0.18Ω, Tolerance: ±10%, Diameter: 5.5mm, Body dimensions: Ø5.5x7.5mm, Height: 7.5mm, Operating current: 1A, Saturation current: 1.1A, Leads: 2pin, Spatial orientation: vertical, Terminal pitch: 2mm.