Продукція > FERROCORE > COIL0406-0.33
COIL0406-0.33
COIL0406-0.33 FERROCORE
COIL0406-0.33.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 330uH; Ioper: 270mA; R: 2.44Ω; ±10%; Ø5.5x7.5mm
Type of inductor: wire
Inductance: 0.33mH
Resistance: 2.44Ω
Diameter: 5.5mm
Height: 7.5mm
Terminal pitch: 2mm
Body dimensions: Ø5.5x7.5mm
Operating current: 0.27A
Saturation current: 280mA
Tolerance: ±10%
Leads: 2pin
Mounting: THT
Spatial orientation: vertical
на замовлення 3090 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 330uH; Ioper: 270mA; R: 2.44Ω; ±10%; Ø5.5x7.5mm, Type of inductor: wire, Inductance: 0.33mH, Resistance: 2.44Ω, Diameter: 5.5mm, Height: 7.5mm, Terminal pitch: 2mm, Body dimensions: Ø5.5x7.5mm, Operating current: 0.27A, Saturation current: 280mA, Tolerance: ±10%, Leads: 2pin, Mounting: THT, Spatial orientation: vertical.