Продукція > FERROCORE > COIL0608-0.0033
COIL0608-0.0033
COIL0608-0.0033 FERROCORE
COIL0608-0.0033.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 3.3uH; Ioper: 5.5A; R: 23.35mΩ; ±20%; Ø7.5x9.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 3.3µH
Operating current: 5.5A
Resistance: 23.35mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø7.5x9.5mm
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 3mm
Diameter: 7.5mm
Height: 9.5mm
Saturation current: 8A
Leads: 2pin
на замовлення 1782 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 52
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 3.3uH; Ioper: 5.5A; R: 23.35mΩ; ±20%; Ø7.5x9.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 3.3µH, Operating current: 5.5A, Resistance: 23.35mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø7.5x9.5mm, Spatial orientation: vertical, Terminal pitch: 3mm, Diameter: 7.5mm, Height: 9.5mm, Saturation current: 8A, Leads: 2pin.