Продукція > FERROCORE > COIL0608-0.033
COIL0608-0.033
COIL0608-0.033 FERROCORE
COIL0608-0.033.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 33uH; Ioper: 2A; R: 135.5mΩ; ±10%; Ø7.5x9.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 33µH
Operating current: 2A
Resistance: 135.5mΩ
Tolerance: ±10%
Body dimensions: Ø7.5x9.5mm
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 3mm
Height: 9.5mm
Diameter: 7.5mm
Saturation current: 1.8A
Leads: 2pin
на замовлення 1415 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 52
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 33uH; Ioper: 2A; R: 135.5mΩ; ±10%; Ø7.5x9.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 33µH, Operating current: 2A, Resistance: 135.5mΩ, Tolerance: ±10%, Body dimensions: Ø7.5x9.5mm, Spatial orientation: vertical, Terminal pitch: 3mm, Height: 9.5mm, Diameter: 7.5mm, Saturation current: 1.8A, Leads: 2pin.