Продукція > FERROCORE > COIL0608-0.15
COIL0608-0.15
COIL0608-0.15 FERROCORE
COIL0608-0.15.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 150uH; Ioper: 1A; R: 600mΩ; ±10%; Ø7.5x9.5mm
Type of inductor: wire
Inductance: 0.15mH
Resistance: 0.6Ω
Diameter: 7.5mm
Height: 9.5mm
Terminal pitch: 3mm
Body dimensions: Ø7.5x9.5mm
Operating current: 1A
Saturation current: 750mA
Tolerance: ±10%
Leads: 2pin
Spatial orientation: vertical
Mounting: THT
на замовлення 1343 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 52
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 150uH; Ioper: 1A; R: 600mΩ; ±10%; Ø7.5x9.5mm, Type of inductor: wire, Inductance: 0.15mH, Resistance: 0.6Ω, Diameter: 7.5mm, Height: 9.5mm, Terminal pitch: 3mm, Body dimensions: Ø7.5x9.5mm, Operating current: 1A, Saturation current: 750mA, Tolerance: ±10%, Leads: 2pin, Spatial orientation: vertical, Mounting: THT.