Продукція > FERROCORE > COIL0807-0.033
COIL0807-0.033
COIL0807-0.033 FERROCORE
COIL0807-0.033.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 33uH; 2.2A; ±10%; Ø9.5x8.5mm; vertical; Ø: 9.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 33µH
Operating current: 2.2A
Tolerance: ±10%
Body dimensions: Ø9.5x8.5mm
Spatial orientation: vertical
Height: 8.5mm
Diameter: 9.5mm
Leads: 2pin
на замовлення 1066 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 33uH; 2.2A; ±10%; Ø9.5x8.5mm; vertical; Ø: 9.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 33µH, Operating current: 2.2A, Tolerance: ±10%, Body dimensions: Ø9.5x8.5mm, Spatial orientation: vertical, Height: 8.5mm, Diameter: 9.5mm, Leads: 2pin.