Продукція > FERROCORE > COIL0810-0.22
COIL0810-0.22
COIL0810-0.22 FERROCORE
COIL0810.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 220uH; 1.15A; R: 380mΩ; ±10%; Ø9.5x11.5mm
Type of inductor: wire
Inductance: 0.22mH
Resistance: 0.38Ω
Diameter: 9.5mm
Height: 11.5mm
Terminal pitch: 5mm
Body dimensions: Ø9.5x11.5mm
Operating current: 1.15A
Tolerance: ±10%
Leads: 2pin
Mounting: THT
Spatial orientation: vertical
на замовлення 2748 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 220uH; 1.15A; R: 380mΩ; ±10%; Ø9.5x11.5mm, Type of inductor: wire, Inductance: 0.22mH, Resistance: 0.38Ω, Diameter: 9.5mm, Height: 11.5mm, Terminal pitch: 5mm, Body dimensions: Ø9.5x11.5mm, Operating current: 1.15A, Tolerance: ±10%, Leads: 2pin, Mounting: THT, Spatial orientation: vertical.