Продукція > FERROCORE > COIL0810-0.47
COIL0810-0.47
COIL0810-0.47 FERROCORE
COIL0810.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 470uH; 700mA; R: 1Ω; ±10%; Ø9.5x11.5mm; vertical
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.47mH
Resistance:
Tolerance: ±10%
Diameter: 9.5mm
Body dimensions: Ø9.5x11.5mm
Height: 11.5mm
Terminal pitch: 5mm
Operating current: 0.7A
Leads: 2pin
Spatial orientation: vertical
на замовлення 384 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 470uH; 700mA; R: 1Ω; ±10%; Ø9.5x11.5mm; vertical, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.47mH, Resistance: 1Ω, Tolerance: ±10%, Diameter: 9.5mm, Body dimensions: Ø9.5x11.5mm, Height: 11.5mm, Terminal pitch: 5mm, Operating current: 0.7A, Leads: 2pin, Spatial orientation: vertical.