COIL0810-33
COIL0810-33 FERROCORE
COIL0810.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 33mH; 70mA; R: 90.6Ω; ±10%; Ø9.5x11.5mm; Ø: 9.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 33mH
Operating current: 70mA
Resistance: 90.6Ω
Tolerance: ±10%
Body dimensions: Ø9.5x11.5mm
Leads: 2pin
Diameter: 9.5mm
Height: 11.5mm
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 398 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 33mH; 70mA; R: 90.6Ω; ±10%; Ø9.5x11.5mm; Ø: 9.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 33mH, Operating current: 70mA, Resistance: 90.6Ω, Tolerance: ±10%, Body dimensions: Ø9.5x11.5mm, Leads: 2pin, Diameter: 9.5mm, Height: 11.5mm, Spatial orientation: vertical, Terminal pitch: 5mm.