Продукція > FERROCORE > COIL0812-0.047
COIL0812-0.047
COIL0812-0.047 FERROCORE
COIL0812-0.047.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 47uH; Ioper: 2.7A; R: 111.53mΩ; ±10%; Isat: 2.3A
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 47µH
Operating current: 2.7A
Resistance: 111.53mΩ
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 9.5mm
Body dimensions: Ø9.5x13.5mm
Height: 13.5mm
Saturation current: 2.3A
Leads: 2pin
Spatial orientation: vertical
на замовлення 624 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 47uH; Ioper: 2.7A; R: 111.53mΩ; ±10%; Isat: 2.3A, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 47µH, Operating current: 2.7A, Resistance: 111.53mΩ, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 5mm, Diameter: 9.5mm, Body dimensions: Ø9.5x13.5mm, Height: 13.5mm, Saturation current: 2.3A, Leads: 2pin, Spatial orientation: vertical.