Продукція > FERROCORE > COIL1016-0.068
COIL1016-0.068
COIL1016-0.068 FERROCORE
COIL1016-0.068.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 68uH; 3.9A; ±10%; Ø11.5x17.5mm; vertical
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 68µH
Operating current: 3.9A
Tolerance: ±10%
Body dimensions: Ø11.5x17.5mm
Diameter: 11.5mm
Height: 17.5mm
Leads: 2pin
Spatial orientation: vertical
на замовлення 178 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 68uH; 3.9A; ±10%; Ø11.5x17.5mm; vertical, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 68µH, Operating current: 3.9A, Tolerance: ±10%, Body dimensions: Ø11.5x17.5mm, Diameter: 11.5mm, Height: 17.5mm, Leads: 2pin, Spatial orientation: vertical.