Продукція > VISHAY DALE > CP0002100R0JB14
CP0002100R0JB14
CP0002100R0JB14 Vishay Dale
cp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 100 OHM 2W 5% AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 100ohms 5% 2watts.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP0002100R0JB14 CP0002100R0JB14 Виробник : Vishay / Dale VISH_S_A0011272568_1-2571914.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 100ohms 5% 2watts