Продукція > VISHAY / DALE > CP000210R00JB14
CP000210R00JB14
CP000210R00JB14 Vishay / Dale
cp-109226.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watt 10ohm 5%
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP000210R00JB14 CP000210R00JB14 Виробник : Vishay Dale cp.pdf Description: RES 10 OHM 2W 5% AXIAL