Продукція > VISHAY DALE > CP0002R4300JB14
CP0002R4300JB14
CP0002R4300JB14 Vishay Dale
cp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.43 OHM 2W 5% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 0.43ohms 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP0002R4300JB14 CP0002R4300JB14 Виробник : Vishay / Dale cp.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 0.43ohms 5%