Продукція > VISHAY / DALE > CP0005100R0JE66
CP0005100R0JE66
CP0005100R0JE66 Vishay / Dale
cp-109226.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 100ohms 5% 5watts
на замовлення 956 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP0005100R0JE66 CP0005100R0JE66 Виробник : Vishay Dale cphivol.pdf Description: RES 100 OHM 5W 5% AXIAL