Продукція > VISHAY / DALE > CP000510K00KB14
CP000510K00KB14
CP000510K00KB14 Vishay / Dale
cp-109226.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 10Kohms 10%
на замовлення 64 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP000510K00KB14 CP000510K00KB14 Виробник : Vishay Dale cp.pdf Description: RES 10K OHM 5W 10% AXIAL