Продукція > VISHAY / DALE > CP000510K00KE14
CP000510K00KE14
CP000510K00KE14 Vishay / Dale
cp-1762268.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 10Kohms 10%
на замовлення 225 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP000510K00KE14 CP000510K00KE14 Виробник : Vishay Dale cp.pdf Description: RES 10K OHM 5W 10% AXIAL