Продукція > VISHAY / DALE > CP000510R00JB14
CP000510R00JB14
CP000510R00JB14 Vishay / Dale
cp.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 10ohms 5%
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP000510R00JB14 CP000510R00JB14 Виробник : Vishay Dale cp.pdf Description: RES 10 OHM 5W 5% AXIAL