Продукція > VISHAY DALE > CP000510R00KB14
CP000510R00KB14
CP000510R00KB14 Vishay Dale
cp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 10 OHM 5W 10% AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 10ohms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP000510R00KB14 CP000510R00KB14 Виробник : Vishay / Dale cp-109226.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 10ohms 10%