Продукція > VISHAY DALE > CP000510R00KE14
CP000510R00KE14
CP000510R00KE14 Vishay Dale
cp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 10 OHM 5W 10% AXIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 10ohms 10% 5watts.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP000510R00KE14 CP000510R00KE14 Виробник : Vishay / Dale cp-1762268.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 10ohms 10% 5watts