Продукція > VISHAY DALE > CP0005120R0JB14
CP0005120R0JB14
CP0005120R0JB14 Vishay Dale
cp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 120 OHM 5W 5% AXIAL
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 120ohms 5% 5watts.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP0005120R0JB14 CP0005120R0JB14 Виробник : Vishay / Dale cp-109226.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 120ohms 5% 5watts