Продукція > VISHAY / DALE > CP0005150R0JB14
CP0005150R0JB14
CP0005150R0JB14 Vishay / Dale
cp-109226.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 150ohms 5%
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP0005150R0JB14 CP0005150R0JB14 Виробник : Vishay Dale cp.pdf Description: RES 150 OHM 5W 5% AXIAL