Продукція > VISHAY / DALE > CP000518R00JB14
CP000518R00JB14
CP000518R00JB14 Vishay / Dale
cp-109226.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 18ohms 5%
на замовлення 452 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP000518R00JB14 CP000518R00JB14 Виробник : Vishay Dale cp.pdf Description: RES 18 OHM 5W 5% AXIAL