Продукція > VISHAY DALE > CP00051K800JB14
CP00051K800JB14
CP00051K800JB14 Vishay Dale
cp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 1.8K OHM 5W 5% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 1.8Kohms 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP00051K800JB14 CP00051K800JB14 Виробник : Vishay / Dale cp-109226.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 1.8Kohms 5%