Продукція > VISHAY / DALE > CP00051K800JE14
CP00051K800JE14
CP00051K800JE14 Vishay / Dale
cp-109226.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 1.8Kohms 5% 5watts
на замовлення 201 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP00051K800JE14 CP00051K800JE14 Виробник : Vishay Dale cp.pdf Description: RES 1.8K OHM 5W 5% AXIAL