Продукція > VISHAY DALE > CP000520R00JE14
CP000520R00JE14
CP000520R00JE14 Vishay Dale
cp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 20 OHM 5W 5% AXIAL
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 20ohms 5% 5watts.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP000520R00JE14 CP000520R00JE14 Виробник : Vishay / Dale cp-109226.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 20ohms 5% 5watts