Продукція > VISHAY / DALE > CP0005220R0JE14
CP0005220R0JE14
CP0005220R0JE14 Vishay / Dale
cp-1762268.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 220ohms 5%
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 220 OHM 5W 5% AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -65°C ~ 225°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 220 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP0005220R0JE14 CP0005220R0JE14 Виробник : Vishay Dale cp.pdf Description: RES 220 OHM 5W 5% AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -65°C ~ 225°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 220 Ohms