Продукція > VISHAY / DALE > CP000522R00JB14
CP000522R00JB14
CP000522R00JB14 Vishay / Dale
cp-109226.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 22ohms 5%
на замовлення 1567 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 22 OHM 5W 5% AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 22 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP000522R00JB14 CP000522R00JB14 Виробник : Vishay Dale cp.pdf Description: RES 22 OHM 5W 5% AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 22 Ohms