Продукція > VISHAY / DALE > CP0005240R0JB14
CP0005240R0JB14
CP0005240R0JB14 Vishay / Dale
VISH_S_A0011272568_1-2571914.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 240ohms 5%
на замовлення 149 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP0005240R0JB14 CP0005240R0JB14 Виробник : Vishay Dale cp.pdf Description: RES 240 OHM 5W 5% AXIAL