Продукція > VISHAY DALE > CP0005240R0JE663
CP0005240R0JE663
CP0005240R0JE663 Vishay Dale
cphivol.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 240 OHM 5W 5% AXIAL
на замовлення 1199 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 240ohms 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP0005240R0JE663 CP0005240R0JE663 Виробник : Vishay / Dale cphivol-239756.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 240ohms 5%