Продукція > VISHAY / DALE > CP0005270R0JB143
CP0005270R0JB143
CP0005270R0JB143 Vishay / Dale
cp-109226.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 270ohms 5%
на замовлення 459 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 270 OHM 5W 5% AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm), Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 270 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP0005270R0JB143 CP0005270R0JB143 Виробник : Vishay Dale cp.pdf Description: RES 270 OHM 5W 5% AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 270 Ohms