Продукція > VISHAY DALE > CP00052K700JB14
CP00052K700JB14
CP00052K700JB14 Vishay Dale
cp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 2.7K OHM 5W 5% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 2.7Kohms 5% Non Standard.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP00052K700JB14 CP00052K700JB14 Виробник : Vishay / Dale cp-109226.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 2.7Kohms 5% Non Standard