Продукція > VISHAY DALE > CP00052R000JB14
CP00052R000JB14
CP00052R000JB14 Vishay Dale
cp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 2 OHM 5W 5% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 2ohms 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP00052R000JB14 CP00052R000JB14 Виробник : Vishay / Dale cp.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 2ohms 5%