Продукція > VISHAY / DALE > CP00052R000KB14
CP00052R000KB14
CP00052R000KB14 Vishay / Dale
cp-109226.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 2ohms 10%
на замовлення 189 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP00052R000KB14 CP00052R000KB14 Виробник : Vishay Dale cp.pdf Description: RES 2 OHM 5W 10% AXIAL