Продукція > VISHAY / DALE > CP00052R700JE14
CP00052R700JE14
CP00052R700JE14 Vishay / Dale
cp-1762268.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2.7ohms 5% 5watts
на замовлення 618 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP00052R700JE14 CP00052R700JE14 Виробник : Vishay Dale cp.pdf Description: RES 2.7 OHM 5W 5% AXIAL