Продукція > VISHAY / DALE > CP0005330R0JE14
CP0005330R0JE14
CP0005330R0JE14 Vishay / Dale
cp-109226.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 330ohms 5% 5watts
на замовлення 168 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP0005330R0JE14 CP0005330R0JE14 Виробник : Vishay Dale cp.pdf Description: RES 330 OHM 5W 5% AXIAL