Продукція > VISHAY / DALE > CP000533R00JE14
CP000533R00JE14
CP000533R00JE14 Vishay / Dale
cp-109226.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 33ohms 5% 5watts
на замовлення 781 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP000533R00JE14 CP000533R00JE14 Виробник : Vishay Dale cp.pdf Description: RES 33 OHM 5W 5% AXIAL